שיעורי גיטרה

סטודיו וירטואוז מציע שיעורי גיטרה במודיעין למתחילים ולמתקדמים. לימוד נגינה בגיטרה חשמלית, קלאסית, אקוסטית וגיטרה בס בכל הסגנונות, כגון קלאסי, פופ, רוק,מטאל, ג'אז,בלוז, מוסיקת עולם, פיוז'ן, קאנטרי, פאנק.

הסטודיו במודיעין הוקם ב-1999 על ידי יגאל ישראלי, גיטריסט ומוסיקאי, בעל תואר במוסיקולוגיה, הלחנה ועיבודים מן האוניברסיטה היוקרתית Berkley בבוסטון, ארה"ב. במקביל לנגינה עם אמנים מן השורה הראשונה בארץ, יגאל עבד במשך שנים רבות כמורה לגיטרה בהוראה פרטית, במהלכן פיתח שיטות הוראה יעילות המוכיחות את עצמן עד היום.

בסטודיו מורים לגיטרה נוספים אשר נבחרו בקפידה תוך שימת דגש על מקצועיות, מתודיות, גישה לתלמיד וניסיון הוראה.  כל מורה לגיטרה בסטודיו וירטואוז הינו בוגר אקדמיה למוסיקה או בית ספר גבוה למוסיקה.
 
לתיאום שיעור גיטרה, חייגו  054-4490080 או צרו קשר בטופס.  
 
שיעורי גיטרה בוירטואוז כוללים: לימוד וקריאת תווים, אקורדים, מקצבים וסולמות, פריטות, טכניקה, הרמוניה, תיאוריה, אלתור, פיתוח שמיעה מוסיקלית וקצב, ליווי, ריתמיקה, סאונד ועוד.
שיעורים פרטיים בגיטרה מותאמים לתלמיד ולקצב הלמידה שלו, תוך התייחסות גם לרצונות ולהעדפות האישיים שלו.
מתוך רצון לאפשר לתלמידים ליהנות מחוויית הלימוד ולחוש סיפוק מהתקדמותו בנגינה, סטודיו וירטואוז מאפשר קבלת תלמידים לשיעורי גיטרה מגילאי 11-12 ומעלה.יש להבין כי הגיטרה היא כלי מקסים, אך נדרשת עבודה קשה עד להפקת המקסימום הרצוי, קואורדינציה טובה ושרירים חזקים. המשוואה היא 10% כישרון, 90% עבודה קשה. 
בגילאים צעירים התלמידים יכולים לחוות כאבים בכריות קצות האצבעות, וכתוצאה מכך הם מתקשים להתאמן בבית. מצב זה עלול ליצור תסכול אצל הילד ("אני לא מצליח לנגן") ואף פגיעה בביטחון העצמי שלו. לעומת זאת, בגילאים קצת יותר מתקדמים (12 ומעלה), התלמידים מתגברים בצורה יותר טובה על המשברים שבדרך.
תלמידי שיעורי גיטרה בוירטואוז נהנים מן האפשרות להתאמן לפני השיעור או אחריו בפינת נגינה המצוידת בגיטרה חשמלית עם אפקטים ואוזניות. הם מוזמנים להתאמן בה ללא הגבלת זמן.
כמו כן, לימודי גיטרה בוירטואוז כוללים יעוץ מקצועי באשר לרכישת גיטרות ו/או מגברים. ניתן לרכוש גיטרות וציוד נלווה גם בחנות שבסטודיו. כל הכלים המשווקים על ידי סטודיו וירטואוז נבחרו לאחר בדיקה באופן אישי על ידי יגאל ישראלי.
הסטודיו מצויד במיטב הכלים מהמקצועיים ביותר בעולם, והם עומדים לרשות התלמיד בזמן השיעור, כך שהוא אינו חייב להגיע עם גיטרה, אפקט או כל אביזר נוסף.
 
בנוסף לשיעורי גיטרה, בסטודיו מתקיים קורס סט-אפ לגיטרה במהלך ימי חופשות בתי הספר. כמו כן, בחופש הגדול מתקיים כל שנה קורס קיץ לגיטריסטים מתקדמים.
 
 
מסלולי לימודי גיטרה: 
שיעור פרטי - 30 דקות
שיעור פרטי - 40 דקות
שיעור פרטי - שעה
שיעורי זוגות - 45 דקות 
שיעורי קבוצות - 50 דקות 
התשלום יבוצע מראש בפריסה שנתית באמצעות צ'קים

לתיאום שיעור גיטרה, חייגו  054-4490080 או צרו קשר בטופס.  
 
   
עיצוב: "קריאטורה" עומרית ליבוביץ, עיצוב ומיתוג   BranDesign    |     תקנון    |    כל הזכויות שמורות לסטודיו וירטואוז ©
הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus